aktualnosci

Materiały do Plis DUETKI

 

Nowość! 

 

Materiały do plis  DUETKI 
 

Plisy Duetki odróżniają się tym od klasycznych plis, że wykorzystują tkaninę, której przekrój przypomina tzw. plaser miodu.

Specjalna tkanina tworzy komorę powietrzną stanowiącą dodatkową izolację termiczną.

Struktura plis Duetek zapewnia doskonałą izolację, zatrzymując ciepło w zimie i zabezpieczając  przed nagrzewaniem się wnętrza latem.

Tym samy plisy pomagają w utrzymaniu komfortowej temperatury powietrza i w optymalizacji kosztów ogrzewania oraz chłodzenia wnętrza.

Bogata kolekcja tkanin. 

Moskitiery

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy Państwu skuteczną ochronę przed uciążliwymi  insektami: moskitiery okienne i drzwiowe. Niemal niewidoczna dla oka siatka oraz możliwość zdemontowania w każdym momencie to tylko nieliczne z wielu zalet.  Bogata kolorystyka profili, solidne zawiasy oraz  wykończenie.

Plisy Cosimo

Najnowszy system Żaluzji Plisowanych - Cosimo

System wyróżniający się przede wszystkim bogatą kolorystyką profili z możliwością dopasowania do niemal każdego koloru okna.

W połączeniu z materiałami, plisy Cosimo idealnie komponuja sie z każdym wnętrzem, tworzac niepowtarzalny i oryginalny design.

Serdecznie polecamy!

 

Plisy Cosimo

Przedstawiamy Państwu najnowszą propozycje żaluzji plisowanych - system Cosimo. System ten charatkeryzuje sie przede wszystkim nowymi kolorami w wyborze osprzętu. Dzieki temu, istnieje mozliwość stworszenia niepowtarzalnego efektu w każdym domu. 

Jestesmy przekonani, że nasz bogaty wybór matriałów z połączeniem systemu Cosimo przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom. 

Gorąco polecamy!